چهارمین کنفرانس بین المللی ادبیات و زبان شناسی

 


تماس با دبیرخانه

021-47624440
شنبه تا چهارشنبه، 9 الی 14

021-42694010

info@irlit2019.com
hmiconf@gmail.com

تهران - انتهای بزرگراه امام علی (ع)، بلوار ارتش، بلوار شهید مژدی (اوشان)، خیابان پیروز شفیعی، خیابان یاران، یاران سوم

حامیان رسانه ای بین المللی

پاسخگویی دبیرخانه از طریق ایمیل و تلگرام
11 شهریور 1398

به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند، با توجه به اتمام پروسه اجرایی، از این پس دبیرخانه کنفرانس از پاسخگویی تلفنی معذور بوده و سوالات و مشکلات احتمالی فقط از طریق ایمیل و یا اکانت تلگرام @hmiconf بررسی و پیگیری خواهد شد.

ایمیل های دریافتی دبیرخانه به سرعت و در کمترین زمان ممکن پاسخ داده خواهند شد.

ایمیل دبیرخانه:  hmiconf@gmail.com


ادامه مطلب ...

 ارسال پستی مدارک شرکت کنندگان کنفرانس
26 مرداد 1398

به اطلاع پژوهشگران محترم شرکت کننده در «چهارمین کنفرانس بین المللی ادبیات و زبان شناسی» می رساند مدارک عزیزانی که در موعد مقرر اقدام به تکمیل ثبت نام خود کرده بودند از طریق پست به آدرس ایشان ارسال شده است.


ادامه مطلب ...

 اطلاعیه مهم پیرامون صدور مدارک کنفرانس
17 مرداد 1398

با توجه به آغاز فرآیند صدور گواهی ها و تدوین مجموعه مقالات کنفرانس طی روزهای آینده، لطفا به موارد ذکر شده در ادامه مطلب توجه نموده و در صورت لزوم اصلاحات مورد نیاز را حداکثر تا مورخ یکشنبه 20 مردادماه اعمال و از طریق پنل کاربری خود ارسال نمایید.

لازم به ذکر است گواهی ها و مدارک کنفرانس حداکثر تا 30 مردادماه از طریق پست به آدرس کلیه پژوهشگران حضوری و غیرحضوری ارسال خواهد شد.


ادامه مطلب ...

 اعلام نتایج داوری + مهلت تکمیل ثبت نام
9 مرداد 1398

به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند نتایج داوری اکثر مقالات ارسالی ثبت شده و نتیجه بقیه مقالات نیز تا روز شنبه اعلام خواهد شد.

عزیزانی که تمایل به شرکت دادن مقاله خود و دریافت مدارک کنفرانس دارند، تا پایان روز پنج شنبه 17 مردادماه مهلت خواهند داشت با مراجعه به پنل کاربری خود بخش "پرداخت هزینه" نسبت به پرداخت هزینه های کنفرانس اقدام نمایند.

همچنین در بخش "گزینه های جانبی" می توانید سایر خدمات قابل ارائه را در صورت لزوم و به اختیار انتخاب کرده، هزینه های مربوطه را پرداخت نمایید.


ادامه مطلب ...

 تمدید مهلت ارسال مقالات تا سه شنبه 8 مردادماه
3 مرداد 1398

به درخواست برخی پژوهشگران گرامی و به منظور فراهم شدن امکان مشارکت این عزیزان، مهلت ارسال مقالات تا سه شنبه 8 مردادماه تمدید شد!

همچنین در پاسخ به سوالات متعدد عزیزان، لازم به ذکر است که در هنگام ارسال مقالات نیازی به پرداخت هزینه نیست و هزینه ثبت نام پس از داوری و در صورت پذیرش مقاله می بایست واریز شود.


ادامه مطلب ...

 عضویت در کانال تلگرام دبیرخانه
31 تیر 1398

کانال تلگرام دبیرخانه فعال است و شما عزیزان می توانید بدون نیاز به مراجعه مکرر به وب سایت کنفرانس، در کوتاهترین زمان از آخرین اخبار و اطلاعیه های دبیرخانه مطلع شوید. همچنین امکان ارتباط با دبیرخانه از طریق ادمین کانال وجود دارد.

برای عضویت در کانال تلگرام ما روی لینک زیر کلیک کرده و یا عبارت @irlit2019 را در نرم افزار تلگرام خود جستجو و سپس کلید Join را بفشارید:

https://t.me/irlit2019


ادامه مطلب ...

آخرین مهلت ارسال مقالات
25 تیر 1398

پژوهشگران گرامی توجه داشته باشند، آخرین مهلت ارسال مقالات به چهارمین کنفرانس بین المللی ادبیات و زبان شناسی تا ساعت 24 روز سه شنبه 1 مردادماه است.

لطفا هنگام ارسال مقاله به نکات ذکر شده در ادامه این مطلب توجه داشته باشید.


ادامه مطلب ...

 معرفی ژورنال های ISI جهت انتشار مقالات
11 تیر 1398

پیرو اطلاعیه قبلی دبیرخانه کنفرانس، مبنی بر انتشار مقالات برگزیده کنفرانس در ژورنال های معتبر ISI، بدین طریق لیست ژورنال های طرف همکاری جهت اطلاع پژوهشگران ارجمند اعلام می گردد:


ادامه مطلب ...

 نمایه آنلاین مقالات پذیرفته شده در Academia.edu
19 خرداد 1398

کلیه مقالات پذیرفته شده در "چهارمین کنفرانس بین المللی ادبیات و زبان شناسی" در پایگاه علمی Academia.edu به صورت آنلاین نمایه خواهند شد.


ادامه مطلب ...

 صدور گواهی پذیرش پیش از موعد برای پذیرفته شدگان آزمون دکتری
30 اردیبهشت 1398

ضمن تبریک، به اطلاع پژوهشگران محترم شرکت کننده کنفرانس که در مرحله اول آزمون دکتری پذیرفته شده اند می رساند برای دریافت گواهی پذیرش کنفرانس پیش از موعد مقرر جهت ارائه در جلسه مصاحبه دکتری، می توانند با ایمیل دبیرخانه مکاتبه نمایند.


ادامه مطلب ...

ورود / ثبت نام
جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
1 اسفند 1397
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
1 اسفند 1397
آخرین مهلت ثبت نام
8 مرداد 1398
آخرین مهلت ارسال مقاله
8 مرداد 1398
تاریخ برگزاری
20 مردادماه 1398
حامیان رسانه ای
سامانه مدیریت همایش های انجمن هم اندیشان مبتکر